Bordro Hizmeti

Jobiers bordrolama yükünü ve sorumluluklarını üzerine alarak iş gücü ve maliyetlerinizi en aza indirir.

Bordro hizmetleri, sizin adınıza bordro işlevlerini devralan üçüncü taraf sağlayıcılardır. Bordro Hizmetleri, bir işletmeye bordro ve İK görevlerinde yazılım ve otomatik araçlar aracılığıyla yardımcı olacak üçüncü taraf şirketlerdir. Bir bordro hizmeti sağlayıcısıyla çalışmak, şirketlerin bordro işlemlerini ve ilgili görevleri dış kaynak olarak kullanılmasına da yardımcı olmaktadır. Bu, bir kişinin maaş bordrosunu tek başına yönetemeyeceği kadar çok çalışanı olan veya henüz resmi bir kurum içi maaş bordrosu departmanına sahip olmayan küçük işletmeler için çok büyük bir yardım olabilmektedir. Bazı bordro hizmetleri, işverenler için ek insan kaynakları desteği de sağlar. Bununla birlikte, bordro hizmetini kullanmanın genel amacı, her çalışanın her seferinde doğru ödeme tutarını zamanında almasını garanti etmektir.

Bordro hizmetleri, bordro işlemenizi kolaylaştırır. Bir şirkette bordro yönetiminden sorumlu kişi üzerindeki stresi azaltır ve manuel bordro hesaplamalarının neden olabileceği gereksiz meşguliyeti ortadan kaldırır. Örneğin, bir bordro hizmeti şirketi olmadan, bir çalışanın çalıştığı saatleri takip etmesi ve bir yöneticiye göndermesi gerekebilir. Yönetici daha sonra saati manuel olarak bilgisayara girer ve çalışanın maaşını hesaplar. Bordro hizmetleriyle, çalışan her gün giriş çıkış yapar ve hizmet, maaşını hesaplamak için saatlerini otomatik olarak takip eder. Modern bordro hizmetleri, standart ödeme tesliminden daha fazlasını sunar. Tüm sektörlerdeki her büyüklükteki işletme için eksiksiz bir bordro yönetimi seçeneği olarak işlev görürler. Jobiers aynı zamanda bordro hizmeti sağlamaktadır.

Personeller ile ilgili tüm alanlarda hizmet saplayan Jobiers bordro hizmeti de sağlamakta ve verdiği hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Çalışan katılımını izleme
  • Ücret ve zaman bilgilerinin toplanması
  • Maaş hesaplama
  • İşçi tazminat primlerinin takibi
  • Elektronik bordro kayıtlarının tutulması
  • Bordro vergilerinin hesaplanması
  • Kurulum, ayarlama ve doğrudan para yatırma

Ayrıca Jobiers’ den bordro hizmeti almanın da sapladığı kolaylıklar aşağıdaki gibidir;

Bordro İşlemenizi Kolaylaştırmak

Bir bordro hizmetinin kullanılması, bordroyla ilgili yazılımınızı tek bir uygun yerde birleştirir. Aynı web sitesi, çalışan saat takibi, bordro hesaplama ve doğrudan mevduat yönetimi gibi birçok şeye erişim noktası görevi görür. Süreci basitleştirerek karışıklığı veya çakışan programları önleyebilirsiniz.

Zamanınızı Doğru Kullanmak

İK veya yönetimde çalışıyorsanız, bir bordro şirketi bordro sürecinde harcadığınız zamanı azaltır. Artık çalışan bilgilerini girmek, ücretleri hesaplamak veya ödemeleri dağıtmak için zaman harcamanıza gerek yok. Bunun yerine, zamanınızı doğrudan sorumluluklarınızla ilgili daha önemli görevlere odaklayabilirsiniz.

Çalışan Zamanını ve Katılımını İzlemek

Bordro hizmetleri, çalışanlar için kolay giriş seçenekleri sunar. Bu, çalışılan saatleri izlemenizi ve katılımlarını takip etmenizi sağlar.